«Сенс не можна дати, його потрібно знайти.»
Питання від: Nickname_3fdb0 Вік: 19

Відчуваю себе не дуже добре

Останнім часом відчуваю себе не дуже добре і сама не до кінця розумію, що зі мною відбувається.

У мене часто немає сил і бажання щось робити, навіть якщо раніше мені цього хотілося. Стала менше виходити з дому, важко змусити себе щось почати, ніби на це нема енергії .Часто буває сумно, можу заплакати без якогось одного конкретного приводу, також стало багато що дратувати.

Ще останнім часом сильно посилилася тривога через війну та повітряні тривоги
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Ці симптоми можуть вказувати на емоційне вигорання, тривожний або тривожно-депресивний стан. Головне, що варто зрозуміти: ви не лінуєтеся — це ваша психіка сигналізує, що її внутрішній ресурс повністю вичерпано. . Коли ми тривалий час перебуваємо в умовах постійної небезпеки та сирен, нервова система просто вигорає і вмикає режим «енергозбереження». Через це зникають сили навіть на те, що раніше приносило радість.
Чи розглядаєте ви можливість звернутися до психолога або психотерапевта?