Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
«Не бійтеся ворогів, які вас атакують, – остерігайтеся друзів, які вам ле...»

НАРЦИСИЧНИЙ РОЗЛАД ОСОБИСТОСТІ: стратегії психотерапії

НАРЦИСИЧНИЙ РОЗЛАД ОСОБИСТОСТІ: стратегії психотерапії
Три дні, які перевернуть ваше уявлення про нарциссизм. Синтезуйте теорію і практику для досягнення клінічної ефективності.

Пацієнти з нарцисичним розладом вже давно вважаються одними з найскладніших пацієнтів для психотерапевтів. Є навіть думка, і як ми вважаємо - помилкова, що нарцисичний розлад не піддається лікуванню. На семінарі пропонуються як корисне розуміння нарцисичного розладу, так і техніка роботи: як успішно залучати таких пацієнтів та покращувати їхній стан, опрацьовуючи та долаючи нарцисичну патологію.

Викладач: Френк Йоманс, MD, PhD, який нещодавно у співавторстві з Баррі Стерном, PhD, Дайаною Даймонд, PhD, та Отто Кернбергом, MD, написали книгу "Лікування патологічного нарцисизму" (Гілфорд, 2022).

Генеральний план семінару:
- Нарцисизм: вступ
- Патологічний нарцисизм
- Синдром злоякісного нарцисизму
- Антисоціальна особистість
- Синдром "невдалого старту" (молоді люди, нездатні вирушити в самостійне життя)

а також спеціальна тема:
«Травма і дисоціація»

Основна мета тренінгу: (1) дати розуміння структури нарцисичної особистості (2) дати стратегії роботи з нарцисичними розладами, які лікують.

Сеттінг:
- 9, 10, 11 лютого 2023 р.
- 13:45-20:30 кожного дня /час київський/
- сертифікат на укр. в англ. спільно ISTFP та УІВРО
- мова: Українська з синхронним високоякісним перекладом з англійської
- тренінг включає лекції, обговорення з провідними фахівцями, відповіді на питання, перегляд відеозапису сесії Френка Йоманса з пацієнтом /з докладним обговоренням і коментарями д-ра Йоманса/, дві публічні клінічні супервізії з демонстрацією роботи супервізантов з пацієнтами

- вартість 350USD /екв. в гривні/

УІВРО* спільно з ISTFP і ТФП-Україна представляє триденний тренінг "НАРЦИСИЧНИЙ РОЗЛАД ОСОБИСТОСТІ: стратегії психотерапії" з провідним клініцистом та викладачем ФРЕНКОМ ЙОМАНСОМ, доктором медицини, професором психіатрії Колумбійського університету (Нью-Йорк, США)
--------
*Український інститут вивчення розладів особистості

Цей спеціальний триденний тренінг присвячений терапії при нарцисичному розладі особистості з акцентом на величному "Я", яке відокремлює цей розлад від інших розладів особистості і робить його особливо складним для роботи.

Тренінг базується на мануалізованій, доказовій психодинамичній терапії для пацієнтів з межовим розладом особистості, яка нещодавно була адаптована для пацієнтів з нарцисичним розладом особистості і патологічним нарцисизмом.

Відео організаторів