Upsihologa Logo
У психолога Українські психологи
Наживо:
question author 1 година тому: «я займаюся цим не лише коли мені погано. я вважаю до селфхарма це віднести не можна? я болю собі боляче поки не вгамую свій голод болю»
Яна Дмитрівна Кузик
Яна Дмитрівна Кузик 2 години тому: «Здравствуйте. Согласна со словами коллег выше, плохие сны и сновидения после или во время терапии явление не редкое. Скорее тем на что стоит обратить внимание, это содержание собст»
question author 3 години тому: «Реакція на відповідь № 391327 для Володимир Анатолійович Тарасенко ну не знаю .... від синця чи пощечені нічого серйозного та загрозливого життя »

Мудра цитата: Джеймс Голліс

“Зрілість не стільки прагне уникнути відторгнення, скільки уникнути нових ілюзій...”

Джеймс Голліс
Цитату додано: Альона Добролюбова
Якщо ви помітили помилку в перекладі, повідомте адміністратору. Дякуємо за допомогу в покращенні тексту.

Інші цитати цього автора

“Найкраще, що можуть зробити двоє один для одного, — це дбайливо, турботливо, з розумінням охороняти самотність іншого, від якої не відділитися ніяк, поки людина жива. І розділяти її за проханням, і залишати у спокої, якщо треба. Але ніколи не відходити за горизонт і ніколи не залишати наодинці.”
“Те, чого ми не побачили у собі всередині, продовжує залишатися глибокою індивідуальною патологією. Відчуваючи певне внутрішнє зцілення та привносячи це зцілення у світ, нам доводиться час від часу переправлятися через купи гною. Якщо ми не зробимо цього добровільно, рано чи пізно життя все одно змусить нас це зробити.”
“Стародавні говорили, що релігія потрібна тим, хто боїться опинитися в пеклі; а духовність — тим, хто там уже побував. Поки ми не побачимо існуючу різницю між тим, чого прагнемо відчути, і тим, що відчуваємо, поки ми усвідомлено не поставимо перед собою мету досягнення високого рівня духовності, ми завжди будемо прагнути уникати, заперечувати або уявляти себе жертвами, малодушними та невдоволеними собою й оточуючими. ..... не існує залитих сонцем луків і затишних куточків для безтурботного сну: є душевні вири, де більшу частину життя перебуває наша природна сутність і де зароджуються багато значущих подій нашого життя. Саме у цих вирах формується й міцніє душа, саме в них ми стикаємося не лише з тяготами життя, а й з його гідністю та його найглибшим сенсом.”

Коментарі читачів

Ви читаєте цитати відомих людей, додані на сайт нашими психологами.