Доброго вечора, Жанно!
цитата:
допоможіть розібратися в собі
Частково з Ваших відповідей вже зрозуміло, що відбувається. Але не зовсім. Тому потрібно ще деякі речі уточнювати, щоби побачити картину ваших відносин в цілому.
Втім, завдання, як собі уявляю, не лише розібратись, а ще й допомогти Вам визначитись, ЩО і ЯК робити далі. Згодні?
Отже, почнемо.
цитата:
півроку жили душа в душу я відчула себе щасливою жінкою
Тобто цілих півроку Ви не мали приводів засмучуватись та ображатись на чоловіка.
цитата:
він дав мені вітччути себу жінкою як потрібна комусь коханою жінкою яку цінують і поважають
Він давав Вам усе те, чого потребували та очікували. Саме так, я не помиляюсь?
Однак згодом настав момент, коли
цитата:
Скандали починались з того шо йому постійно звоеила або писала бивша жінка
Наскільки часто звонила колишня дружина?
Чи довго вони розмовляли?
Як себе поводив по відношенню до Вас чоловік після тих розмов? Судячи з Ваших же слів, чоловік був засмучений, переживав з приводу дітей -
цитата:
він закривався в собі лігав спати мовчки
Може, в нього не вистачало стійкості та терпіння після важкої розмови з колишньою, щоби підтримувати розмову з Вами? Ви таке допускаєте?
Якщо так, то, напевно, йому від Вас потрібне було РОЗУМІННЯ та підтримка. На жаль, замість цього
цитата:
я на нього руки піднімала
У зв'язку з цим питання, чи даєте собі раду, навіщо це робили? Чого очікували, якої реакції від нього?
цитата:
недовіра
Про що це? Ви йому не довіряєте, підозрюєте в зраді? Або вважаєте, що він Вам бреше?
цитата:
я хотіла говорити і вирішити все
Поясніть, що означає "вирішити все"?
цитата:
Плюс ще він перестав дивитись на мене як на жінку а і не говорити що мене любить тільки коли я попрошу а секс взагалі по моїй ініціативі і бувало таке що я його розбудила а він проігнорував мене
Якщо жінка агресує, не довіряє, якщо відбуваються сварки, чи не зникне після цього в людини сексуальний потяг?
Мені особисто важко уявити, щоби такі інциденти як були між вами, ніяк не вплинули на сексуальне життя.
Жанно, поділіться, будь ласка, як складались раніше Ваші стосунки з чоловіками? Ця інформація обов'язково має бути врахована в процесі допомоги Вам. Адже вона висвітлить притаманні Вам погляди та способи побудови взаємин.
Edited by author 01.06.2026 18:23